Föremål som liknar oljemålningar Osignerade
7204 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 16 juni 2014
4060 Oljemålningar
3 st, porträtt, 1800-tal, osignerade, 40x30
Såld: 3.600 kr
Såldes den 19 augusti 2013
4199 Oljemålningar
2 st, Osignerade, Stilleben, 30 x 40
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 december 2012
5213 Oljemålningar
Såld: 700 kr
Såldes den 17 september 2012
6219 Oljemålningar
2 st. osignerade, Afrikanska kvinnor, 80x60, oramade
Såld: 300 kr
Såldes den 9 januari 2012
5412 Oljemålningar
Osignerade, Komposition, 55x55
Såld: 200 kr
Såldes den 3 oktober 2011
3902 Oljemålningar
2 st, osignerade, stilleben, 30x40
Såld: 1.700 kr
Såldes den 12 september 2011
1665 Oljemålningar
Såld: 6.100 kr
Såldes den 15 februari 2010
2471 Oljemålningar
3 st, Enquist, osignerade, ca 35x40
Såld: 450 kr
Såldes den 21 december 2009